MENU

Değerlerimiz
KALİTE

Yüksek ürün ve hizmet kalitesine, çağdaş bir anlam kazandırarak kendimizi adamış bir firmayız. Bütün ürünlerimizin üretim tesislerinde ve servis hizmet faaliyetlerimizde bizim için kalite; operasyonlarımız ve çalışmalarımız boyunca kendimiz için belirlediğimiz tavizsiz bir standarttır. Mükemmellik ve standartlara olan saygımız kalitemizin kaynağıdır.


MÜŞTERİ ODAKLILIK

Detaylarını aşağıda verdiğimiz yöntem ile müşterilerimizi memnun edeceğimizi biliyoruz.

Müşterilerimizin ihtiyaçlarını anlamak için etkili dinleme.

Doğru ve yeterli ürün bilgisi ve kaynakları paylaşma

Mümkün olan en yüksek hizmet standardını sağlamak için müşterilerimizin beklentilerini ve ihtiyaçlarını karşılamak

Müşterilerimizin geri bildirimlerini memnuniyetle karşılamak ve hizmetlerimizi geliştirmek için harekete geçmek.

BÜTÜNLÜK

Bir takım olarak ve bireysel olarak daha yüksek dürüstlük ve mesleki etik standartlarını uyguluyoruz. İşimizin her alanında şeffaflığa, adalet ve hesap verilebilirliğe değer veriyoruz.

Müşterilere, iş ortaklarına ve şirket kaynaklarına olan taahhütlerimizi hak ettikleri saygı ile onurlandıran sorumlu kurumsal vatandaşlar olarak hareket ederiz.


YENİLİKLER


HASSAlı olabilmenin anahtarı ürün geliştirme ve yeni ürün araştırma ve uygulama programlarımıza gönül vermiş olmaktır. Takım olarak yeni uygulama, yeni ürün ve yeni tasarımlara sempati ile bakarız.

YETENEK GELİŞTİRME

HASSA’ da biz müşterilerimizin bireysel veya kurumsal tam potansiyelini besleyebilecek ve geliştirebilecek öğrenme ortamı sağlamaya çalışıyoruz.

İnsanlarımızın gelişimine değer veriyoruz, destekliyoruz. Deneyimlerimizi paylaşır, geçmiş kararlardan öğreniriz ve değişim üstesinden gelmeyi, yeni başarı düzeylerini hedefleriz.

mx7taf5gqmd|PkkBSquwW0Ax5cAicU3IbA3QCB9IxX0B+BugahwNCnqM9w==
mx7taf5gqmm|PkkBSquwW0Ax5cAicU3IbA3QCB9IxX0B+BugahwNCnqM9w==