MENU

Hizmetlerimiz


PROJELENDİRME

Tesislerde kurulması planlanan yangından korunma sistemlerini uzman mühendis kadromuzla, ulusal ve uluslararası standartların belirlediği kriterlere göre, VDS onaylı hidrolik hesap paket programlarını kullanarak ve en ideal çözümleri üreterek projelendirmekteyiz.

SÜPERVİZÖRLÜK

Yangından korunma sistemleri ekipmanlarının yalnızca satışını yaptığımız durumlarda montaj işlemlerinin standartlara uygun ve çalışır bir halde tamamlanabilmesi için müşterilerimize süpervizörlük hizmeti vermekteyiz.

KONTROL VE PERİYODİK BAKIM

Tesislerde kurulmuş olan yangından korunma sistemlerinin uzun yıllar sorunsuz ve verimli bir şekilde çalışabilmesi için standartların belirlediği süreden az olmamak kaydı ile müşterilerimizin taleplerine göre bakımlarının yapılması işlemlerini kapsamaktadır.

Bunun yanında firmamız bütün ürünlerinin son kullanıcısındaki durumlarını takip etmektedir. Kendisine standartlar dahilinde verilen görevi tam anlamıyla yerine getirmek azmindedir. Gerekli bakım takvimleri boyunca müşterilerimizin hizmetindeyiz.

DANIŞMANLIK VE EĞİTİM

Firmamızın sahip olduğu müşteri odaklı düşünce yapısının bir göstergesi olarak çalışanlarının ve müşterilerinin ürünleri, kullanılışları ve teknik özellikleri konusunda aydınlatmayı görev edinmiş, bu ülküsünün ülkesinin yararına olduğunun bilincindedir.

Uzman eğitmenlerimiz sayesinde verilen bu eğitimlerde ayrıca yangın felaketinden korunmak için alınacak tedbirler, yangın anında davranış kuralları detaylandırılarak teorik ve uygulamalı olarak anlatılmaktadır ve katılımcılar sertifikalandırılmaktadır.

TAAHHÜT

Ulusal ve uluslararası standartlara göre risk grubu belirlenen tesisin, tüm yangından korunma sistemlerinin profesyonel ekip tarafından anahtar teslimi montajının yapılması işlemlerini kapsamaktadır.

ÜRÜN TEMİNİ

Yangından korunma sistemleri ekipmanlarının, dünyanın önde gelen üretici firmalarının temsilciliğini yaparak müşterilerimiz için teminini kapsamaktadır. Geniş stok hacmimiz ile müşterilemize kısa zamanda ürün teslim edebilmekteyiz.


mx7taf5gqmd|PkkBSquwW0Ax5cAicU3IbA3QCB9IxX0B+BugahwNCnqM9w==
mx7taf5gqmm|PkkBSquwW0Ax5cAicU3IbA3QCB9IxX0B+BugahwNCnqM9w==